Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-203
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek z tvrdokovu nebo z kalené oceli, poloměr měřicího bodu 0,3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 370g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-203 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-203
- EAN: 4946368009452
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 468,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 825,00 Kč
Podobné výrobky
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
14 943,50 Kč Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
331-263-30 - mikrometr třmenový
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 331-263-30Digimatic třmenové mi..
27 890,50 Kč Cena bez DPH: 23 050,00 Kč
147-303 - Mikrometr třmenový 50-75mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 50-75 mm 147-303Mitutoyo noniové třmenové mikro..
12 735,25 Kč Cena bez DPH: 10 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





