Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-153
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 15° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-153 - Mikrometr třmenový 0-25mm s měřicími hroty 15° z kalené oceli
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-153
- EAN: 4946368009193
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
112-201 - Mikrometr třmenový 0-25 mm s měřicími hroty 30° z kalené oceli
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-201Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
389-272-30 - Mikrometr třmenový DIGIMATIC s hlubokým třmenem 25-50
Digitální třmenové mikrometry na měření tloušťky plechů IP65 389-272-30Digimatic třmenové mikrometry..
24 351,25 Kč Cena bez DPH: 20 125,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
114-102 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 10,0-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-102Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





