Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-120
Třmenové mikrometry se zúženými měřicími plochami jsou určeny především pro měření drážek a tvarovaných dílů. Nabízí následující výhody: S osazenými měřicími plochami. Vhodné na měření drážek, drážkovaných hřídelů, zápichů, tvarovaných dílů, apod.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 125–150mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 3 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 3 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 710g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-120 - Mikrometr třmenový 125-150mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-120
- EAN: 4946368008868
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
13 189,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 900,00 Kč
Podobné výrobky
104-136A - Mikrometr ve zvláštním provedení
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-136AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
27 073,75 Kč Cena bez DPH: 22 375,00 Kč
103-913-50 - mikrometry třmenové v sadě 0-150 mm/0,01 mm 6ks + 5ks nástavných měrek
Sada 6 třmenových mikrometrů 0 - 150 mm 103-913-50Mitutoyo základní sada, cenově výhodná, noniových ..
18 089,50 Kč Cena bez DPH: 14 950,00 Kč
104-146A - Mikrometr třmenový 700-800 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-146AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
48 944,50 Kč Cena bez DPH: 40 450,00 Kč
293-254-30 - Mikrometr třmenový digitální 200-225mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-254-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 353,00 Kč Cena bez DPH: 19 300,00 Kč
Tagy: mikrometr




