Třmenový mikrometr s osazenými měřicími plochami 111-115
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené vřetenem a dotekem zmenšenými v průměru umožňují měření oválných prvků, jako jsou drážky, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované, stupňovité |
| Dotek / Vřeteno: | Provedení A, D=3 mm |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 111-115
- EAN: 4946368008813
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
147-301 - Mikrometr třmenový 0-25mm
Třmenový mikrometr s obzvlášť malým vyložením třmene 147-301Mitutoyo noniové třmenové mikrometry pro..
9 528,75 Kč Cena bez DPH: 7 875,00 Kč
114-121 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
Třmenový mikrometr s prizmatickým měřicím dotekem 114-121Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatře..
16 546,75 Kč Cena bez DPH: 13 675,00 Kč
422-260-30 - mikrometr třmenový na měření drážek 0-25mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení B 422-260-30DIGIMATIC Tř..
36 300,00 Kč Cena bez DPH: 30 000,00 Kč
395-261-30 - Třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem 0-25 mm
Digitální třmenové mikrometry s kulovým nebo válcovým pevným dotekem, s ochranou IP65R 395-261-30Tyt..
11 767,25 Kč Cena bez DPH: 9 725,00 Kč
Tagy: mikrometr





