Třmenový mikrometr 1400/1500 mm s posuvným pevným dotekem 105-412
Třmenové mikrometry s prodlužovacími nástavci. Nabízí následující výhody: Stabilní a robustní lehká konstrukce ze čtvercových profilů, pro velké měřicí rozsahy. 50 mm zdvih vřetene poskytujicí širší rozsah použití ve srovnání se standardním vřetenovým provedením. Možnost použití prodloužení ještě více rozšiřuje rozsah měření. Dodávané nastavovací měrky pokrývají celý měřicí rozsah.
| Model: | OMS1-1500P |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Vřeteno: | ø 8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Roz. měř.: | 1 400–1 500mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±26 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 17 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Rovinnost: | 1,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 17 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Měř. síla: | 5-10N |
| Prodloužení: | 50 mm |
| Poznámka: | S nastavitelným dorazem obrobku 100 mm |
| Hmotnost: | 11,8kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 2 nebo 4 ks nastavovacích měrek
- s nastavitelným dorazem (pro modely s rozsahem měření nad 1 000 mm)
105-412 - Mikrometr třmenový 1400-1500mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 105-412
- EAN: 4946368007601
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
139 755,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 115 500,00 Kč
Podobné výrobky
105-409 - Mikrometr třmenový 1100-1200mm
Třmenový mikrometr 1100/1200 mm s posuvným pevným dotekem 105-409Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
109 172,25 Kč Cena bez DPH: 90 225,00 Kč
105-410 - Mikrometr třmenový 1200-1300mm
Třmenový mikrometr 1200/1300 mm s posuvným pevným dotekem 105-410Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
113 165,25 Kč Cena bez DPH: 93 525,00 Kč
105-408 - Mikrometr třmenový 1000-1100mm
Třmenový mikrometr 1000/1100 mm s posuvným pevným dotekem 105-408Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
97 042,00 Kč Cena bez DPH: 80 200,00 Kč
105-415 - Mikrometr třmenový 1700-1800mm
Třmenový mikrometr 1700–1800 mm Mitutoyo 105-415Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
172 334,25 Kč Cena bez DPH: 142 425,00 Kč
Tagy: mikrometr


