Třmenový mikrometr 1100/1200 mm s posuvným pevným dotekem 105-409
Třmenové mikrometry s prodlužovacími nástavci. Nabízí následující výhody: Stabilní a robustní lehká konstrukce ze čtvercových profilů, pro velké měřicí rozsahy. 50 mm zdvih vřetene poskytujicí širší rozsah použití ve srovnání se standardním vřetenovým provedením. Možnost použití prodloužení ještě více rozšiřuje rozsah měření. Dodávané nastavovací měrky pokrývají celý měřicí rozsah.
| Model: | OMS1-1200P |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Vřeteno: | ø 8 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Roz. měř.: | 1 100–1 200mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø21 mm |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| Dělení stupnice: | 0,01mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±22 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 14 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Rovinnost: | 1,3 µm |
| Rovnoběžnost: | 14 µm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Měř. síla: | 5-10N |
| Prodloužení: | 50 mm |
| Poznámka: | S nastavitelným dorazem obrobku 100 mm |
| Hmotnost: | 9,9kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- 2 nebo 4 ks nastavovacích měrek
- s nastavitelným dorazem (pro modely s rozsahem měření nad 1 000 mm)
105-409 - Mikrometr třmenový 1100-1200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 105-409
- EAN: 4946368007571
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
109 172,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 90 225,00 Kč
Podobné výrobky
105-416 - Mikrometr třmenový 1800-1900mm
Třmenový mikrometr 1800–1900 mm Mitutoyo 105-416Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
194 537,75 Kč Cena bez DPH: 160 775,00 Kč
105-417 - Mikrometr třmenový 1900-2000 mm
Třmenový mikrometr 1900–2000 mm Mitutoyo 105-417Série 105 – Třmenový mikrometr Série 105 pro velký r..
206 698,25 Kč Cena bez DPH: 170 825,00 Kč
105-412 - Mikrometr třmenový 1400-1500mm
Třmenový mikrometr 1400/1500 mm s posuvným pevným dotekem 105-412Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
139 755,00 Kč Cena bez DPH: 115 500,00 Kč
105-410 - Mikrometr třmenový 1200-1300mm
Třmenový mikrometr 1200/1300 mm s posuvným pevným dotekem 105-410Třmenové mikrometry s prodlužovacím..
113 165,25 Kč Cena bez DPH: 93 525,00 Kč
Tagy: mikrometr


