Třmenové mikrometry s tepelně-izolačními plochami 102-303
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí. Výřez třmenu za doteky napomáhá měření v úzkých místech. Vysoce stabilní třmen obsahuje teplotní kryt, aby se zachovala přesnost i při delších měřeních. Bubínková řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 50–75mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 2 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 2 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 1 |
| Poznámka: | Řehtačka |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø 6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 375g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
102-303 - Mikrometr třmenový 50-75 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 102-303
- EAN: 4946368385648
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 811,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 3 150,00 Kč
Podobné výrobky
112-167 - Mikrometr třmenový 50-75mm s měřicími hroty 15° z tvrdokovu
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 15° 112-167Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
10 557,25 Kč Cena bez DPH: 8 725,00 Kč
342-253-30 - mikrometr třmenový 50-75mm
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úhlem 15° 342-253-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s měřicím..
26 922,50 Kč Cena bez DPH: 22 250,00 Kč
126-127 - Mikrometr třmenový na měření závitů
Třmenový mikrometr na měření závitů 50-75 mm 126-127Mitutoyo ne-digitální mikrometr se snadno vyměni..
14 943,50 Kč Cena bez DPH: 12 350,00 Kč
293-242-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, bez výstupu dat včetně nástavné měrky
DIGIMATIC Třmenový mikrometr IP65 50-75 293-242-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznač..
12 463,00 Kč Cena bez DPH: 10 300,00 Kč
Tagy: mikrometr





