Mikrometrický odpich 4" - 20" 141-121
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 8–20" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 1"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 1" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 2 (1" / 2")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (4")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-010 |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collars (2pcs.)
- micrometer head 141-010
141-121 - Mikrometrický odpich 4 - 20 inch se 3 nástavci
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-121
- EAN: 4946368019178
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 669,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
Podobné výrobky
141-122 - Mikrometrický odpich 4 - 40 inch s 8 nástavci
Mikrometrický odpich 4" - 40" 141-122Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
23 595,00 Kč Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
137-201 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami50-150 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-201Provedení mikrometrick..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
139-177 - Mikrometrický odpich skládací 100-2100mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-2100 mm 139-177Mikrometrické odpichy s výměnnými nástav..
42 955,00 Kč Cena bez DPH: 35 500,00 Kč
139-173 - Mikrometrický odpich skládací 100-500mm
Skládací mikrometrický odpich 100–500 mm Mitutoyo 139-173Série 139 – Skládací mikrometrický odpich S..
22 990,00 Kč Cena bez DPH: 19 000,00 Kč
Tagy: mikrometr




