Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-201
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–150mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 3 (13, 25, 50 mm) |
| Hmot.: | 145g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-201 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami50-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-201
- EAN: 4946368438320
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 288,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
Podobné výrobky
141-233 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-233Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
13 642,75 Kč Cena bez DPH: 11 275,00 Kč
140-160 - odpich mikrometrický skládací 1000-5000 mm
Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-160Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsa..
194 023,50 Kč Cena bez DPH: 160 350,00 Kč
139-173 - Mikrometrický odpich skládací 100-500mm
Skládací mikrometrický odpich 100–500 mm Mitutoyo 139-173Série 139 – Skládací mikrometrický odpich S..
22 990,00 Kč Cena bez DPH: 19 000,00 Kč
141-011 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 200-225 mm
Mikrometrický odpich 141-011Palcové-Metrické:MetrickéDigitální/Analogové:AnalogovéRoz. měř.:200–225m..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





