Mikrometrický odpich pro velký měřicí rozsah 140-157
Mikrometrické odpichy s velkým měřicím rozsahem, které nabízí následující výhody: Velké rozsahy měření, až 5 000 mm. Skládací provedení. Dostupné jsou měřicí plochy osazené tvrdokovem, broušené a jemně lapované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 1 000–2 000mm |
| Rozsah indikace: | 50 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Mezní chyba: | ±(7+počet nástavců+max. měřená délka/50)µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 21 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (50, 100 (2 ks) 200, 500 mm) |
| Hmot.: | 3700g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (5 pcs.)
- micrometer head
140-157 - odpich mikrometrický skládací 1000-2000mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 140-157
- EAN: 4946368018720
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
105 481,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 87 175,00 Kč
Podobné výrobky
137-219 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovemi 2-40"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-219Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
139-174 - Mikrometrický odpich skládací 100-900mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-900 mm 139-174Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývajíc..
27 497,25 Kč Cena bez DPH: 22 725,00 Kč
137-209 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1000 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-209Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
137-218 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-20"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-218Provedení m..
20 691,00 Kč Cena bez DPH: 17 100,00 Kč
Tagy: mikrometr




