Sada analogových mikrometrických odpichů 100-900 mm 139-174
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných prodlužovacích nástavců, které mohou být použity samostatně nebo v kombinaci. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 100–900mm |
| Rozsah indikace: | 25 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (25, 50, 100, 200, 400 mm) |
| Hmot.: | 790g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (5 pcs.)
- micrometer head 139-001
139-174 - Mikrometrický odpich skládací 100-900mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-174
- EAN: 4946368018584
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
27 497,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 22 725,00 Kč
Podobné výrobky
141-028 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 2-2.5inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-028Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
141-002 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 1-1,25 inch
Mikrometrický odpich 141-002Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:1–1,2..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
141-208 - Mikrometrický odpich 2-8 inch se 3 nástavci
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-208Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
141-010 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s kalenými měřícími plochami 8-9 inch
Mikrometrický odpich 141-010Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analogové:AnalogovéRozsah měření:8–9"D..
5 293,75 Kč Cena bez DPH: 4 375,00 Kč
Tagy: mikrometr





