Sada analogových mikrometrických odpichů 40-300 mm 139-203
Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci z trubek nabízí následující výhody: Výměnné nástavce v provedení z dutých trubek.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 40–300mm |
| Rozsah indikace: | 10 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 6µm |
| Mezní chyba: | ±(6+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mmø 13 mm (139-203, 139-204) |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 8 (10, 20, 30, 60, 90, 110, 120, 130 mm) |
| Hmot.: | 240g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (8 pcs.)
- micrometer head 139-003
139-203 - Mikrometrický odpich skládací 40-300mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 139-203
- EAN: 4946368018690
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 523,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
Podobné výrobky
141-122 - Mikrometrický odpich 4 - 40 inch s 8 nástavci
Mikrometrický odpich 4" - 40" 141-122Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
23 595,00 Kč Cena bez DPH: 19 500,00 Kč
137-201 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami50-150 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-201Provedení mikrometrick..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
141-212 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-300mm
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 50-300 mm 141-212Přesné dvoudotekové mikrometri..
18 513,00 Kč Cena bez DPH: 15 300,00 Kč
141-028 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 2-2.5inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-028Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pr..
4 144,25 Kč Cena bez DPH: 3 425,00 Kč
Tagy: mikrometr




