Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-215
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–60" |
| Rozsah indikace: | 0.5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 10 (0.5, 1, 2 (2 ks), 4, 8 (3 ks), 12" (2 ks)) |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Hmot.: | 1225g |
Obsah balení
- Including box
- spanner
- extension rods (10 pcs.)
- micrometer head 137-012
137-215 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-20"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-215
- EAN: 4946368438429
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 556,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
Podobné výrobky
141-121 - Mikrometrický odpich 4 - 20 inch se 3 nástavci
Mikrometrický odpich 4" - 20" 141-121Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí..
15 669,50 Kč Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
139-177 - Mikrometrický odpich skládací 100-2100mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-2100 mm 139-177Mikrometrické odpichy s výměnnými nástav..
42 955,00 Kč Cena bez DPH: 35 500,00 Kč
141-205 - odpich mikrometrický s výměnnými doteky 50-200mm
Mikrometrický odpich 50-200 mm 141-205Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomoc..
11 797,50 Kč Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
139-003 - Mikrometrický šroub pro 139-203 rozshah měření 100-110 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–110 mm pro 139-203 Mitutoyo 139-003Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
Tagy: mikrometr





