Mikrometrický odpich 4" - 20" 141-121
Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí sady vyměnitelných nástavců. Pokrytí celého měřicího rozsahu je dosaženo kombinací vyměnitelných nástavců. Mikrometrické hlavice jsou matně chromované.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 8–20" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Rozsah nastavení hlavy: | 1"mm |
| Přestaveníměř. vřetene: | 1" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,635 mm, s aretací |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodloužení [ks]: | 2 (1" / 2")mm |
| Výměnné nástavce [ks]: | 3 (4")mm |
| Příslušenství: mikr. odpich (standardně v sadě) obj.č.: | 141-010 |
| Hmot.: | 520g |
Obsah balení
- Including box
- extension rods (3 pcs)
- extension collars (2pcs.)
- micrometer head 141-010
141-121 - Mikrometrický odpich 4 - 20 inch se 3 nástavci
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 141-121
- EAN: 4946368019178
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
15 669,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 950,00 Kč
Podobné výrobky
141-233 - Dvoudotekový mikrometrický odpich 2-12inch
Mikrometrický odpich 2" - 8" 141-233Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývající rozsah měření pomocí ..
13 642,75 Kč Cena bez DPH: 11 275,00 Kč
137-217 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 2-12"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-217Provedení m..
15 215,75 Kč Cena bez DPH: 12 575,00 Kč
139-001 - Mikrometrický šroub pro 139-17x rozshah měření 100-125 mm
Přesný mikrometrický odpich 139-001Mitutoyo mikrometrické odpichy určené pro samostatné použití nebo..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
141-012 - Dvoudotekový mikrometrický odpich s měřícími plochami osazenými tvrdokovem 8-9 inch
Mikrometrický odpich s měřicími plochami z tvrdokovu 141-012Palcové-Metrické:PalcovéDigitální/Analog..
4 779,50 Kč Cena bez DPH: 3 950,00 Kč
Tagy: mikrometr





