Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-212
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Palcové |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Rozsah měření: | 2–12" |
| Rozsah indikace: | 0.5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Mezní chyba: | ±(0,00015+0,00005xnumber of rods+0,00005(max. measurement length/2))" |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,635 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 5 (0.5, 1, 2 (2 ks), 4") |
| Spindle feed error: | 0,00015inch |
| Hmot.: | 305g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nástavců
- mikrometrické hlavice
137-212 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-12"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-212
- EAN: 4946368438399
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
11 797,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 9 750,00 Kč
Podobné výrobky
137-219 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovemi 2-40"
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-219Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
137-201 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami50-150 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-201Provedení mikrometrick..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
139-005 - Mikrometrický šroub pro 139-204 rozshah měření 100-125 mm
Náhradní mikrometrická tyč 100–125 mm pro 139-204 Mitutoyo 139-005Série 139 – Náhradní prodlužovací ..
4 598,00 Kč Cena bez DPH: 3 800,00 Kč
137-207 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-207Provedení m..
15 064,50 Kč Cena bez DPH: 12 450,00 Kč
Tagy: mikrometr





