Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-206
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–150mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 3 (13, 25, 50 mm) |
| Hmot.: | 145g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-206 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-150 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-206
- EAN: 4946368438443
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 648,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 800,00 Kč
Podobné výrobky
139-174 - Mikrometrický odpich skládací 100-900mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-900 mm 139-174Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývajíc..
27 497,25 Kč Cena bez DPH: 22 725,00 Kč
137-203 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-500 mm
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-203Provedení mikrometrick..
16 486,25 Kč Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
137-209 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1000 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-209Provedení m..
25 863,75 Kč Cena bez DPH: 21 375,00 Kč
137-210 - Mikrometrický odpich skládací s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 50-1500 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů s měřicími plochami osazenými tvrdokovem 137-210Provedení m..
32 851,50 Kč Cena bez DPH: 27 150,00 Kč
Tagy: mikrometr




