Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-205
Provedení mikrometrických odpichů s výměnnými nástavci nabízí následující výhody: Výměnné nástavce s válcovými prodlužovacími nástavci, které jsou pružně namontovány v ochranných pouzdrech; pro rozšíření rozsahu měření. Dostupné jsou měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 50–1 500mm |
| Rozsah indikace: | 13 mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Mezní chyba: | ±(3+počet nástavců+max. měř. délka/50) µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 15 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Prodlužovací nástavce: | 10 (13, 25, 50 (2 ks), 100, 200 (3 ks), 300 mm (2 ks)) |
| Hmot.: | 1225g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- mikrometrické hlavice
137-205 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 50-1500 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 137-205
- EAN: 4946368438368
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 556,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 600,00 Kč
Podobné výrobky
139-176 - Mikrometrický odpich skládací 100-1700 mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-1700 mm 139-176Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývají..
38 659,50 Kč Cena bez DPH: 31 950,00 Kč
139-174 - Mikrometrický odpich skládací 100-900mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 100-900 mm 139-174Mitutoyo mikrometrické odpichy pokrývajíc..
27 497,25 Kč Cena bez DPH: 22 725,00 Kč
139-203 - Mikrometrický odpich skládací 40-300mm
Sada analogových mikrometrických odpichů 40-300 mm 139-203Mikrometrické odpichy s výměnnými nástavci..
12 523,50 Kč Cena bez DPH: 10 350,00 Kč
137-213 - Mikrometrický odpich skládací s kalenými měřicími plochami 2-40"
Přesné dvoudotekové mikrometrické odpichy s kalenými měřicími plochami 137-213Provedení mikrometrick..
16 486,25 Kč Cena bez DPH: 13 625,00 Kč
Tagy: mikrometr




