Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-175
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 850–875mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±14 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±14 µm |
| Hmot.: | 590g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-175 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 850-875mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-175
- EAN: 4946368017327
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
10 769,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
Podobné výrobky
133-163 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 550-575mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-163Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
133-155 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 350-375mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-155Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 713,75 Kč Cena bez DPH: 6 375,00 Kč
133-902 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 50-300 mm v sadě 10ks
Mikrometrický odpich 50-300 mm 133-902Standardní jednoduché trubkové provedení mikrometrických odpic..
54 843,25 Kč Cena bez DPH: 45 325,00 Kč
133-153 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 300-325mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-153Mikrometrické odpichy s jednotliv..
7 502,00 Kč Cena bez DPH: 6 200,00 Kč
Tagy: mikrometr



