Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-163
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 550–575mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Hmot.: | 410g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-163 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 550-575mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-163
- EAN: 4946368017204
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 863,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
Podobné výrobky
133-164 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 575-600mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-164Mikrometrické odpichy s jednotliv..
9 075,00 Kč Cena bez DPH: 7 500,00 Kč
133-177 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 900-925mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-177Mikrometrické odpichy s jednotliv..
11 192,50 Kč Cena bez DPH: 9 250,00 Kč
133-173 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 800-825mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-173Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 375,75 Kč Cena bez DPH: 8 575,00 Kč
133-172 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 775-800mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-172Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 285,00 Kč Cena bez DPH: 8 500,00 Kč
Tagy: mikrometr


