Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-160
Mikrometrické odpichy s jednotlivými prodlužovacími nástavci nabízí následující výhody: Standardní jednotlivé nástavce. Měřicí plochy z tvrdokovu.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 475–500mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±±9 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø 18 mm |
| Vřeteno: | s aretací (mimo 50-75 mm),stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±9 µm |
| Hmot.: | 370g |
Obsah balení
- Including box and spanner
133-160 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 475-500mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 133-160
- EAN: 4946368017174
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 349,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 900,00 Kč
Podobné výrobky
133-148 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 175-200mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 175-200 mm 133-148Mikrometrické odpichy s jednotl..
5 898,75 Kč Cena bez DPH: 4 875,00 Kč
133-170 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 725-750mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-170Mikrometrické odpichy s jednotliv..
10 012,75 Kč Cena bez DPH: 8 275,00 Kč
133-231 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 10inch -11inch
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 10" - 11" 133-231Mikrometrické odpichy s jednotli..
6 685,25 Kč Cena bez DPH: 5 525,00 Kč
133-163 - Přesný dvoudotekový mikrometrický odpich pevný 550-575mm
Mikrometrický odpich, pevné provedení bez nástavce 50-75 mm 133-163Mikrometrické odpichy s jednotliv..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
Tagy: mikrometr


