Třmenový mikrometr 250-275 mm 103-147-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1405g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-147-10 - Mikrometr třmenový 250-275mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-147-10
- EAN: 4946368215037
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
9 649,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 7 975,00 Kč
Podobné výrobky
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
8 288,50 Kč Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
103-141-10 - Mikrometr třmenový 100-125mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 100-125 mm 103-141-10Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noni..
5 626,50 Kč Cena bez DPH: 4 650,00 Kč
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
104-140A - Mikrometr třmenový 100-200 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-140AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
18 603,75 Kč Cena bez DPH: 15 375,00 Kč
Tagy: mikrometr



