Třmenový mikrometr 200-225 mm 103-145-10
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 200–225mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 4 µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | 4 µm |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (≤300 mm) ø 8 mm (>300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 1080g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-50 mm)
103-145-10 - Mikrometr třmenový 200-225mm / 0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-145-10
- EAN: 4946368215013
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 288,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 850,00 Kč
Podobné výrobky
103-158 - Mikrometr třmenový 525-550mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 525–550 mm Mitutoyo 103-158Série 103 – Analogový třmenový mikrometr pro rozsah 52..
27 709,00 Kč Cena bez DPH: 22 900,00 Kč
103-149 - Mikrometr třmenový 300-325mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 300-325 mm 103-149Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovo..
14 520,00 Kč Cena bez DPH: 12 000,00 Kč
123-105 - Mikrometr třmenový s talířk.doteky 100-125 mm
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 100-125 mm 123-105Třmenové mikrometry s talířkovými..
12 251,25 Kč Cena bez DPH: 10 125,00 Kč
104-144A - Mikrometr třmenový 500-600 mm
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-144AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
41 442,50 Kč Cena bez DPH: 34 250,00 Kč
Tagy: mikrometr




