Digimatic Třmenové mikrometry s IP65 - metrické
Série 293 - Jednotlivé rozsahy s výstupem dat
Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65 vyznačující se vynikající přesností, s výstupem dat, velmi robustní a nabízejí následující výhody:
- Vynikajicí přesnost a materiál odolný vůči olejům jsou vhodné pro všechny plastové díly.
- Extrémně dlouhá životnost baterie - až 2,4 roku*.
- Vynikající ochrana vůči vodě a prachu umožňuje používat tyto mikrometry i v místech, kde se vyskytuje stříkající chladivo.
S bubínkovou řehtačkou
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Roz. Měř. [mm] | 50 - 75 |
| Rovinnost | 0,3 µm |
| Rovnoběžnost | 2 µm |
| Čís. Krok | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba MPE | ±2 µm |
| Měřicí síla [N] | 5-10 |
| Hmot. [g] | 470 |
| Displej | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha | Osazené tvrdokovem, broušené, jemně lapované |
| Vřeteno | o 6,35mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Napájení | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie | cca 2,4 roky; cca 1,2 roky (roz. Měř. > 100 mm) |
| Dodává se | Včetně pouzdra, klíče, 1 baterie, nastavovací měrky (od 25 mm), kontrolního certifikátu (rozsah měř. 0-50 mm) |
293-236-30 - Mikrometr třmenový digitální 50-75 mm, IP 65, s výstupem dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 293-236-30
- EAN: 4946368672885
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 819,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
Podobné výrobky
114-204 - Mikrometr třmenový s prizm. dotekem 2,3-25 mm
- rozsah měření 2,3 - 25 mm - dělení stupnice 0,01 mm - pro nástroje se třemi břity - měřící plochy ..
16 819,00 Kč Cena bez DPH: 13 900,00 Kč
114-165 - Mikrometr třmenový s prizm.dotekem 5-25 mm
- rozsah měření 5,0 - 25 mm - určeno pro nástroje s pěti břity - měřící plochy bez drážek - hmotnost..
15 972,00 Kč Cena bez DPH: 13 200,00 Kč
112-401 - Mikrometr třmenový s měř.hroty
mikrometr třmenový s měř.hroty..
9 105,25 Kč Cena bez DPH: 7 525,00 Kč
111-115 - Mikrometr třmenový 0-25mm
mikrometr třmenový 0-25mm..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Tagy: mikrometr





