Digital ABS Tube Thickness Caliper 573-662-20
Posuvné měřítko na měření tloušťky stěn
| Roz. měř.: | 0–150mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Without |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,05 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 167g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
573-662-20 - dig.měřítko posuvné spec. 0-150mm IP67
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 573-662-20
- EAN: 4946368727059
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
19 813,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 16 375,00 Kč
Podobné výrobky
500-719-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, s kulatým hloubkoměrem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-719-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
8 621,25 Kč Cena bez DPH: 7 125,00 Kč
530-335 - Měřítko posuvné s aretačním šroubkem 0-150 mm
Vernier Caliper,Carbide Jaw Outs./Ins. 530-335A Mitutoyo basic vernier caliper equipped with standar..
6 957,50 Kč Cena bez DPH: 5 750,00 Kč
536-222 - Měřítko posuvné s pos.měřící čelistí a hloubkoměrem
Vernier Scribing Caliper, Carb. Jaws 536-222Orýsovací posuvné měřítko s měřicími plochami z tvrdokov..
6 322,25 Kč Cena bez DPH: 5 225,00 Kč
531-108 - Měřítko posuvné s automatickou aretací 0-200 mm
Posuvná měřítka s noniem s aretací palcem 531-108Posuvná měřítka s noniem a pružinovou aretací, s ni..
3 327,50 Kč Cena bez DPH: 2 750,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





