Vernier Blade Caliper 536-135
Posuvné měřítko na hřídelové drážky Měřicí plochy a hloubkoměr osazeny tvrdokovem
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–200mm |
| Děl. stup.: | 0,05 mm |
| Hloubkoměr: | Flat |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,05 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,07 mm |
| Hmot.: | 180g |
Obsah balení
- V pouzdře
536-135 - Měřítko posuvné zvláštní 0-200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 536-135
- EAN: 4946368111131
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 338,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 11 850,00 Kč
Podobné výrobky
500-151-30 - Měřítko posuvné ABS AOS 150 mm (náhrada za 500-151-20)
Digitální ABS AOS mikrometry 500-151-30Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého m..
5 929,00 Kč Cena bez DPH: 4 900,00 Kč
500-719-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, s kulatým hloubkoměrem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-719-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
8 621,25 Kč Cena bez DPH: 7 125,00 Kč
530-104 - Měřítko posuvné s aretačním šroubkem 0-150 mm
Posuvná měřítka s noniem 530-104Mitutoyo posuvná měřítka s dvojitou noniovou stupnicí vybavená stand..
1 179,75 Kč Cena bez DPH: 975,00 Kč
530-320 - Měřítko posuvné s aretačním šroubkem 0-150 mm
Vernier Caliper,Carbide Jaw Outs. 530-320Mitutoyo základní posuvná měřítka s noniovou stupnicí vybav..
4 416,50 Kč Cena bez DPH: 3 650,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





