Digital ABS Inside Caliper 573-646-20
Posuvné měřítko s měřicími hroty zalomenými ven
| Roz. měř.: | 20,1–170mm |
|---|---|
| Hloubkoměr: | Without |
| Posuvové kolečko: | Ano |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,03 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Funkce OFFSET (Posunutí): | 20 mm |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Výstup dat: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 157g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
573-646-20 - Posuvné měřítko pro měření vnitřních rozměrů
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 573-646-20
- EAN: 4946368726977
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
25 561,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 21 125,00 Kč
Podobné výrobky
536-171 - Měřítko posuvné zvláštní 0-200mm
Vernier Hook Type Caliper 536-171Posuvné měřítko s výkyvnou čelistí a hloubkoměremRoz. měř.:0–200mmD..
17 121,50 Kč Cena bez DPH: 14 150,00 Kč
536-142 - Posuvné měřítko s dlouhými úzkými čelistmi pro vnitřní měření 10-200 mm
Vernier Knife-Edge Caliper 536-142Posuvné měřítko s dlouhými úzkými čelistmi na vnitřní měřeníRoz. m..
21 144,75 Kč Cena bez DPH: 17 475,00 Kč
500-151-30 - Měřítko posuvné ABS AOS 150 mm (náhrada za 500-151-20)
Digitální ABS AOS mikrometry 500-151-30Digimatic posuvná měřítka umožňující provádění spolehlivého m..
5 929,00 Kč Cena bez DPH: 4 900,00 Kč
536-152 - Měřítko posuvné analogové s měřícími čelistmi zalomenými dovnitř
Vernier Neck Caliper Point Jaw Outside 536-152Posuvné měřítko s měřicími hroty zalomenými dovnitřRoz..
16 667,75 Kč Cena bez DPH: 13 775,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





