ABSOLUTE DIGIMATIC Výškoměry a orýsovací přístroje 570-227
DIGIMATIC Výškoměry a orýsovací přístroje jsou velmi přesné a spolehlivé a nabízejí následující výhody: Vestavný ABSOLUTE lineární snímač. Tento snímač eliminuje nutnost nastavení referenčního bodu při každém zapnutí. Následkem je lepší spolehlivost, protože nemůže dojít k chybě překročení rychlosti. Konstrukce tuhými sloupky a jemné dostavění zajišťuje vysokou přesnost pozicování, rýsovací jehla osazená tvrdokovem
| Model: | HDS-20C |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 0 - 200mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,03 mm |
| Jemné dostavění: | 4 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0,03 mm |
| Poznámka: | 2 x PRESET |
| Stupnice: | ABSOLUTE Elektrostatický lineární snímač |
| Displej: | LCD, 6 číslic |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| ZAP/VYP: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| PRESET (předvolba): | Ano |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| DATA (výstup s kabelem) / HOLD (hodnota zobrazení): | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| ±PŘEPÍNÁNÍ: | Ano |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 5000 hodin |
| Hmotnost: | 1,3kg |
Obsah balení
- Včetně 1 baterie
- rýsovací jehly a držáku
570-227 - Výškoměr HDS DIGIMATIC 0-200mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 570-227
- EAN: 4946368374864
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
22 959,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
Podobné výrobky
192-613-10 - Výškoměr HD-A DIGIMATIC 0-300 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj HD-A "DIGIMATIC" 0-300 mm 192-613-10Vysoce přesné výškoměry a orýsovac..
32 034,75 Kč Cena bez DPH: 26 475,00 Kč
192-130 - Výškoměr 0-300 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj s dvouřádkovým displejem 192-130Mitutoyo číselníkové/mechanicko-číslic..
22 052,25 Kč Cena bez DPH: 18 225,00 Kč
192-663-10 - Výškoměr HDM DIGIMATIC 0-300 mm
Robustní digitální výškoměr a orýsovací přístroj HDM-A "DIGIMATIC" 0-300 mm 192-663-10Vysoce přesné ..
41 896,25 Kč Cena bez DPH: 34 625,00 Kč
514-102 - výškoměr 0-300 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj - standardní 514-102Tyto výškoměry a orýsovací přístroje s noniem nabí..
16 516,50 Kč Cena bez DPH: 13 650,00 Kč
Tagy: výškoměr





