Robustní digitální výškoměr a orýsovací přístroj HDM-A "DIGIMATIC" 0-300 mm 192-663-10
Vysoce přesné výškoměry a orýsovací přístroje nabízející následující výhody: Struktura dvou sloupků zajišťuje vysokou přesnost měření. Rýsovací dotek z tvrdokovu. Výška číslic 11 mm zajišťuje dobré odečítání.
| Model: | HDM-30AX |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Roz. měř.: | 0 - 300mm |
| Čís. krok: | 0,01/0,005 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0,02 mm |
| Displej: | LCD, výška číslic 11 mm |
| Max. rychlost odezvy: | 500mm/s |
| ZAP/VYP: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| 2x PRESET (předvolba): | Ano |
| Dvou-rozměrový dotykový snímač: | Ano |
| Kompenzace průměru snímacího doteku: | Ano |
| DATA (výstup s kabelem) / HOLD (hodnota zobrazení): | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| ±PŘEPÍNÁNÍ: | Ano |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 3500hodin |
| Hmotnost: | 5,7kg |
Obsah balení
- Včetně rýsovací jehly
- držáku rýsovací jehly
- 1 baterie a pláště
192-663-10 - Výškoměr HDM DIGIMATIC 0-300 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 192-663-10
- EAN: 4946368583396
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
41 896,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 34 625,00 Kč
Podobné výrobky
192-130 - Výškoměr 0-300 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj s dvouřádkovým displejem 192-130Mitutoyo číselníkové/mechanicko-číslic..
22 052,25 Kč Cena bez DPH: 18 225,00 Kč
570-227 - Výškoměr HDS DIGIMATIC 0-200mm
ABSOLUTE DIGIMATIC Výškoměry a orýsovací přístroje 570-227DIGIMATIC Výškoměry a orýsovací přístroje ..
22 959,75 Kč Cena bez DPH: 18 975,00 Kč
192-613-10 - Výškoměr HD-A DIGIMATIC 0-300 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj HD-A "DIGIMATIC" 0-300 mm 192-613-10Vysoce přesné výškoměry a orýsovac..
32 034,75 Kč Cena bez DPH: 26 475,00 Kč
506-207 - výškoměr 0-200 mm
Výškoměr a orýsovací přístroj s noniem 506-207Tyto výškoměry a orýsovací přístroje s noniem nabízí n..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
Tagy: výškoměr





