Horizontální páčkový úchylkoměr 513-404-10E
Mitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových úchylkoměrů (nebo číselníkových páčkových úchylkoměrů, DTI) vhodných pro vyrovnávací operace na obráběcích strojích a podobné aplikace. Tyto úchylkoměry se automaticky přizpůsobí požadovanému směru měření v místě kontaktu a pohyb pomocí diamantových ložisek poskytuje menší tření a kontakt pro plynulé a přesné ovládání. Dodáváno se základní sadou upevňovacího příslušenství.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Funkce: | Basic set |
| Roz. měř.: | 0,8mm |
| Číselníkové odečítání: | 0-40-0 |
| Děl. stup.: | 0,01mm |
| MPE všech 10 otáček stupnice: | 5µm |
| Libovolná1/2 otáčky: | 6µm |
| MPE rozsah měření: | 8µm |
| Chyba hystereze měření: | 3µm |
| R MPE Opakovatelnost: | 3µm |
| Měř. síla: | 0.01-0.3N |
| Dotek ø 2 mm, tvrdokov, obj.č.: | 103006 |
| Měřicí dotek: | Závit M 1,7 x 0,35 mm |
| Poznámka: | Basic set |
| Hmot.: | 45g |
Obsah balení
- V pouzdře s upínací stopkou ø8 mm
- dotek ø2 mm
513-404-10E - úchylkoměr páčkový 0,8 mm/0,01 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 513-404-10E
- EAN: 4946368675688
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 176,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 625,00 Kč
Podobné výrobky
513-464-10E - Horizontální páčkový úchylkoměr
Horizontální páčkový úchylkoměr, kompaktní 513-464-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), k..
5 051,75 Kč Cena bez DPH: 4 175,00 Kč
513-414-10E - Páčkový úchylkoměr 0,5mm/0,01mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-414-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), které nabízí..
5 172,75 Kč Cena bez DPH: 4 275,00 Kč
Páčkový úchylkoměr vodorovného provedení (číselník pod úhlem 20°), rozsah 1,6 / 0,002 mm - 513-445-10E
Páčkový úchylkoměr - vertikální provedení 513-445-10EČíselníkové úchylkoměry (páčkové provedení), kt..
6 080,25 Kč Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
513-415-10E - Páčkový úchylkoměr 1,0 mm/0,01 mm
Horizontální páčkový úchylkoměr 513-415-10EMitutoyo univerzální anti-magnetické provedení páčkových ..
5 203,00 Kč Cena bez DPH: 4 300,00 Kč
Tagy: úchylkoměr





