2-Point Inside Measuring Instrument 511-761
Kompaktní a lehké provedení dutinoměrů kvůli krátké délce pod gripem držení. Nabízí následující výhody: Velký zdvih pístu s vynikající přesností. Měřicí body jsou osazené tvrdokovem pro zvýšení životnosti a odolnosti vůči opotřebení. Velký grip držení snižuje přenos tepla od obsluhy o 50%.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 18–35mm |
| Zdvih kontaktního bodu: | 1.2 mm |
| Přesnost: | 2 µm |
| Opakovatelnost: | 0.5 μm |
| Hloubkaotvoru: | 50 mm |
| Měř. síla: | ≤4N |
| Početměřicích hlaviček: | 9 |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- číselníkovéh úchylkoměru
- plast. ochranného krytu pro úchylkoměr
511-761 - Bore Gage 18-35mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 511-761
- EAN: 4946368612805
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 897,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 700,00 Kč
Podobné výrobky
145-218 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 225-250mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 225-250 mm 145-218Digimatic třmenové mikrometry s če..
24 744,50 Kč Cena bez DPH: 20 450,00 Kč
511-502 - dutinoměr digimatic
DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-502DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřníc..
53 391,25 Kč Cena bez DPH: 44 125,00 Kč
145-217 - Mikrometr s čelistmi pro vnitřní měření 200-225mm
Analogový vnitřní mikrometr s měřicími čelistmi 200-225 mm 145-217Digimatic třmenové mikrometry s če..
23 050,50 Kč Cena bez DPH: 19 050,00 Kč
511-501 - Dvoudotekový dutinoměr digitální s číselníkovým úchylkoměrem 45-100 mm
DIGIMATIC Dutinoměr 100-160 mm 511-501DIGIMATIC Dutinoměry, které umožňují digitální měření vnitřníc..
44 709,50 Kč Cena bez DPH: 36 950,00 Kč



