Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Legovaná ocel) 368-992
Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahující jednotlivá měřidla k pokrytí měřicího rozsahu, včetně nastavovacích kroužků a nástavců pro měření ve větších hloubkách. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Model: | HT2-50RST |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 20–50mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Individuální měř. rozsahy: | 20-25, 25-30, 30-40, 40-50 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocelkužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Obsažené dutinoměry obj.č.: | 368-766 / 368-767 368-768 / 368-769 |
| Obsažené nastavovací kroužky: | ø25 mm (177-139)ø40 mm (177-290) |
| Hmot.: | 1160g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- nastavovacího kroužku
- prodlužovacího nástavce
- kontrolního certifikátu (jen měřicí přístroje)
368-992 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-992
- EAN: 4946368518046
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
59 955,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 49 550,00 Kč
Podobné výrobky
368-170 - dutinoměr třídotekový 50-63 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-170Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
368-161 - dutinoměr třídotekový 6-8 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-161Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
12 342,00 Kč Cena bez DPH: 10 200,00 Kč
368-004 - Dutinoměr Mini-Holtest 4-5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 4-5 mm 368-004Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutin..
25 954,50 Kč Cena bez DPH: 21 450,00 Kč
368-176 - dutinoměr třídotekový 150-175 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-176Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
33 396,00 Kč Cena bez DPH: 27 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr





