Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772
Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 75–88mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná,do 12 mm : Ø 17 mmnad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | kalená ocelKužel: kalená ocel |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 560g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-772
- EAN: 4946368517759
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
16 607,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
Podobné výrobky
368-914 - sada třídotekových dutinoměrů 50-100 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-914Sada přesných třídotekových a dvoudotekových d..
75 655,25 Kč Cena bez DPH: 62 525,00 Kč
368-177 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-177Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které ..
34 575,75 Kč Cena bez DPH: 28 575,00 Kč
368-167 - dutinoměr třídotekový 25-30 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-167Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
15 639,25 Kč Cena bez DPH: 12 925,00 Kč
368-172 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-172Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 662,50 Kč Cena bez DPH: 16 250,00 Kč
Tagy: dutinoměr





