Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-180
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 250–275mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1700g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-180 - dutinoměr třídotykový 250-275mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-180
- EAN: 4946368517346
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
38 871,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 32 125,00 Kč
Podobné výrobky
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dut..
32 518,75 Kč Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-991 - sada třídotekových dutinoměrů 12-20 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-991Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
25 984,75 Kč Cena bez DPH: 21 475,00 Kč
368-768 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-768Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 036,00 Kč Cena bez DPH: 11 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr





