Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-179
Třídotykové a dvoudotykové dutinoměry, které nabízí následující výhody: Měřicí plochy s titanovým povlakem dávají vynikající životnost a odolnost vůči opotřebení (3 dotykové typy) Třídotekové dutinoměry umožňují stabilní měření s automatickým vystředěním. Dodáváno bez nastavovacích kroužků a bez prodlužovacích nástavců.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 225–250mm |
| Děl. stup.: | 0,005 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±6 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±6 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | S titanovým povlakem, kalená ocelkužel: tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 3 bodová |
| Hmot.: | 1550g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-179 - dutinoměr třídotekový 225-250 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-179
- EAN: 4946368517339
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
37 328,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 30 850,00 Kč
Podobné výrobky
368-175 - dutinoměr třídotekový 125-150 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-175Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
31 339,00 Kč Cena bez DPH: 25 900,00 Kč
368-907 - sada třídotykových dutinoměrů 3ks, rozsah měření 3-6mm
Sada malých přesných dutinoměrů Mini Holtest 368-907Sada přesných třídotekových a dvoudotekových dut..
74 868,75 Kč Cena bez DPH: 61 875,00 Kč
368-777 - dutinoměr třídotekový 175-200 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-777Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
32 488,50 Kč Cena bez DPH: 26 850,00 Kč
368-992 - sada třídotekových dutinoměrů 20-50 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest (Legovaná ocel) 368-992Mitutoyo sady analogových duti..
59 955,50 Kč Cena bez DPH: 49 550,00 Kč
Tagy: dutinoměr





