Malý přesný dutinoměr "Mini Holtest" 2-2,5 mm 368-001
Mitutoyo analogové 2-dotykové mikrometrické dutinoměry vhodné pro měření průměrů malých otvorů. Měřicí doteky z tvrdokovu. Řehtačka zaručuje opakovatelnost měření. Jako volitelné příslušenství jsou dostupné ocelové nastavovací kroužky pro přesnější nastavení před měřením.
| Palcové-Metrické: | Metrické |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Roz. měř.: | 2–2,5mm |
| Děl. stup.: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovanáDo 12 mm : Ø 17 mmNad 12 mm : Ø 23 mm |
| Vřeteno: | Stoupání vřetene 0,5 mm |
| Měřicí plocha: | Tvrdokov |
| Měřicí metoda: | 2-bodová |
| Hmot.: | 88g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- kontrolního certifikátu
368-001 - Dutinoměr Mini-Holtest 2-2,5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 368-001
- EAN: 4946368080468
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
32 518,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 26 875,00 Kč
Podobné výrobky
368-772 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-772Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
16 607,25 Kč Cena bez DPH: 13 725,00 Kč
368-994 - sada třídotekových dutinoměrů 100-200 mm
Sada přesných třídotekových dutinoměrů Holtest 368-994Mitutoyo sady analogových dutinoměru obsahujíc..
145 593,25 Kč Cena bez DPH: 120 325,00 Kč
368-172 - dutinoměr třídotekový 75-88 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Titanový) 368-172Analogové 3-dotykové Mitutoyo mikrometrické d..
19 662,50 Kč Cena bez DPH: 16 250,00 Kč
368-768 - dutinoměr třídotekový 30-40 mm
Přesný třídotekový dutinoměr Holtest (Legovaná ocel) 368-768Mitutoyo analogové dutinoměry. Měřicí do..
14 036,00 Kč Cena bez DPH: 11 600,00 Kč
Tagy: dutinoměr




