Digitální ABS pravítko s ochranou IP67 500-707-20
ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupněm ochrany IP67 umožňují provádět spolehlivá měření v širokém rozsahu aplikací. Extrémně vysoká odolnost (stupeň ochrany IP67) pro nasazení ve zvláště drsném pracovním prostředí. Prachutěsné, v souladu s EN60529, dočasně snáší kompletní ponoření do vody, aniž by došlo k jejich poškození. ABS (ABSOLUTE) pravítko nevyžaduje nastavení nulového bodu po zapnutí a má neomezenou rychlost odezvy.
| Model: | CD-P20P |
|---|---|
| Roz. měř.: | 0–200mm |
| Hloubkoměr: | Plochý |
| Výstup dat: | Ne |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,02 mm |
| Max. povolená chyba S MPE: | ±0,04 mm |
| Čís. krok: | 0,01 mm |
| Max. rychlost odezvy: | Neomezená |
| Displej: | LCD, výška číslic 9 mm (150, 200 mm) 11 mm (300 mm) |
| ORIGIN (ABS-nula): | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Životnost baterie: | Cca 5 let při běžném používání |
| Hmot.: | 198g |
Obsah balení
- V pouzdře
- včetně 1 baterie SR44
500-707-20 - Digitální posuvné měřítko 0-200 mm, IP 67, bez výstupu dat
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 500-707-20
- EAN: 4946368693989
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
8 439,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 975,00 Kč
Podobné výrobky
536-152 - Měřítko posuvné analogové s měřícími čelistmi zalomenými dovnitř
Vernier Neck Caliper Point Jaw Outside 536-152Posuvné měřítko s měřicími hroty zalomenými dovnitřRoz..
16 667,75 Kč Cena bez DPH: 13 775,00 Kč
500-721-20 - Digitální posuvné měřítko 0-150 mm, IP-67, s výstupem dat, s posuvovým kolečkem, čelisti pro vnější měření osazené tvrdokovem
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 odolná vůči chladicím kapalinám 500-721-20Robustní pos..
12 493,25 Kč Cena bez DPH: 10 325,00 Kč
500-713-20 - Digitální posuvné měřítko s výstupem dat 0 - 200 mm, IP67, posuvové kolečko
Digitální ABS posuvná měřítka s ochranou IP67 500-713-20ABSOLUTE Digimatic posuvná měřítka se stupně..
10 769,00 Kč Cena bez DPH: 8 900,00 Kč
536-107 - Měřítko posuvné s posuvnou měřící čelistí na měření vzdálenosti otvorů
Vernier Offset Centerline Caliper 536-107Posuvné měřítko s posuvnou měřicí čelistí na měření vzdálen..
18 331,50 Kč Cena bez DPH: 15 150,00 Kč
Tagy: posuvné měřítko





