Digitální mikrometr s vyměnitelným dotekem 340-252-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry poskytující extrémně široký rozsah měření a mající následující výhody: Výměnné měřicí doteky pro variabilní měřicí rozsah. Řehtačku pro zajištění konstatní síly při měření.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 150–300mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±8 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 5 µm |
| Chyba posuvu vřetene: | 3µm |
| Rovinnost: | 0,6 µm |
| Rovnoběžnost: | (2+L/100) μm, L = max. rozsah (mm) |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Vřeteno osazené tvrdokovem, lapované a dotek z kalené oceli |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm), ø8 mm (nad 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Napájení: | Baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Nastavovací měrky: | 6 (150, 175, 200, 225, 250, 275 mm) |
| Výměnné doteky [ks]: | 6 |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmotnost: | 1,88kg |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky
- výměnných měřicích doteků
- klíče
- 1 baterie (2 baterie >300 mm)
Mikrometr třmenový digitální 150 -300 mm s výměnnými doteky - 340-252-30
- Kód výrobku: 340-252-30
- EAN: 4946368695891
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
40 958,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 33 850,00 Kč
Podobné výrobky
293-254-30 - Mikrometr třmenový digitální 200-225mm, IP 65, s výstupem dat včetně nástavné měrky
Digitální třmenový mikrometr IP-65 s řehtačkou 293-254-30Třmenové mikrometry se stupněm ochrany IP65..
23 353,00 Kč Cena bez DPH: 19 300,00 Kč
123-107 - Mikrometr třmenový s talířk. doteky 150-175 mm na měření vzdálenosti zubů
Třmenový mikrometr s talířkovými měřicími doteky 150-175 mm 123-107Třmenové mikrometry s talířkovými..
13 824,25 Kč Cena bez DPH: 11 425,00 Kč
104-143A - Mikrometr třmenový 400-500
Třmenový mikrometr s vyměnitelným dotekem 104-143AMitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené snad..
29 100,50 Kč Cena bez DPH: 24 050,00 Kč
103-144-10 - Mikrometr třmenový 175-200 mm / 0,01 mm
Třmenový mikrometr 175 - 200 mm 103-144-10Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmenové mikrom..
7 592,75 Kč Cena bez DPH: 6 275,00 Kč
Tagy: mikrometr





