DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 3" - 4" 323-353-30
DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými doteky se používají zejména k měření prvků v těžko přístupných místech. Nabízí následující výhody: Na měření vzdáleností zubů a pro měření vzdáleností zápichů. Umožňují měřit zapuštěné prvky, které jsou jinak velmi obtížně měřitelné standardními třmenovými mikrometry.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 3–4" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0003" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0003" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00024" |
| Rovnoběžnost: | 0.00024" |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel, jemně lapováno |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Výstup dat: | Ano |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| Měřitelný modul: | 0.5 - 6mm |
| ORIGIN: | Ano |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| Hmot.: | 610g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
- 1 baterie
323-353-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 3 - 4"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 323-353-30
- EAN: 4946368689609
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
31 066,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Podobné výrobky
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
103-135 - Mikrometr třmenový 0-1" s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 0 - 1" 103-135Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmeno..
2 541,00 Kč Cena bez DPH: 2 100,00 Kč
103-131 - Mikrometr třmenový 0-1 palce
Třmenový mikrometr 0 - 1" 103-131Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
103-136 - Mikrometr třmenový 1-2 palce s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 1" - 2" 103-136Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmen..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
Tagy: mikrometr


