Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-502
Malé, standardní, Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí, nulovým nastavením bubínku, upínací maticí M9,5 mm na stopce a plochou měřicí plochou vřetene.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–0,5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Dělení stupnice: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Měřicí plocha: | plochý |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Upínací stopky ø: | 0,375" |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 6mm |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- In a paper box with hex wrench 202863
- spanner 301336
148-502 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5" s upínací maticí
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-502
- EAN: 4946368021263
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
3 055,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
Podobné výrobky
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými ..
25 742,75 Kč Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
103-136 - Mikrometr třmenový 1-2 palce s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 1" - 2" 103-136Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmen..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
323-351-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 1 - 2"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 1" - 2" 323-351-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
Tagy: mikrometr





