Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-501
Malé, standardní, Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí, nulovým nastavením bubínku, jednoduchou stopkou Ø 0.375" a plochou měřicí plochou vřetene.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–0,5" |
| Děl. stup.: | 0.001" |
| Dělení stupnice: | 0.001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Měřicí plocha: | plochý |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Upínací stopky ø: | 0,375" |
| Upínací stopka: | Ploché |
| Měřicí plocha: | Kalená ocel (>60 HRC) |
| Hmot.: | 40g |
Obsah balení
- In a paper box with hex wrench 202863
148-501 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 148-501
- EAN: 4946368021256
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 692,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
Podobné výrobky
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými ..
25 742,75 Kč Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
103-131 - Mikrometr třmenový 0-1 palce
Třmenový mikrometr 0 - 1" 103-131Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 420,00 Kč Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
323-353-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 3 - 4"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 3" - 4" 323-353-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
31 066,75 Kč Cena bez DPH: 25 675,00 Kč
Tagy: mikrometr




