Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-225
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým vřetenem a dotekem umožňující měření v zakřivených oválných prvcích, jako jsou vrtané otvory, apod. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Děl. stup.: | 0,001" |
| Dělení stupnice: | 0,001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Měřicí plocha: | Vřeteno a dotek osazené tvrdokovem nebo z kalené oceli, poloměr měřicího doteku 0.3 mm |
| Kužel: | 30° |
| Vřeteno: | ø6,35 mm, stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 3 - 8N |
| Hmot.: | 205g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 25 mm)
- klíče
112-225 - Mikrometr třmenový 0-1 inch
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 112-225
- EAN: 4946368009599
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
7 260,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
Podobné výrobky
103-136 - Mikrometr třmenový 1-2 palce s bubínkovou řehtačkou
Třmenový mikrometr s třecím bubínkem 1" - 2" 103-136Základní, cenově výhodné, noniové Mitutoyo třmen..
3 630,00 Kč Cena bez DPH: 3 000,00 Kč
323-351-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 1 - 2"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 1" - 2" 323-351-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
28 677,00 Kč Cena bez DPH: 23 700,00 Kč
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou st..
2 752,75 Kč Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
102-717 - mikrometr třmenový 1 palcový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 1" 102-717Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
Tagy: mikrometr




