Třmenový mikrometr 1 - 2" 103-132
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření. Vyznačují se jemným dělením noniové stupnice na pouzdře.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 1–2" |
| Děl. stup.: | 0.0001" |
| Dělení stupnice: | 0.0001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00008" |
| Rovnoběžnost: | 0.00008" |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm), ø8 mm (nad 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 215g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 1")
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-2")
103-132 - Imikrometr třmenový 1-2 palce
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-132
- EAN: 4946368003566
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 752,75 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 275,00 Kč
Podobné výrobky
323-350-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 0 - 1"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 0 - 1" 323-350-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými ..
25 742,75 Kč Cena bez DPH: 21 275,00 Kč
323-352-30 - Digitální třmenový mikrometr s talířkovými doteky 2 - 3"
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr 2" - 3" 323-352-30DIGIMATIC Třmenové mikrometry s talířkovými..
29 947,50 Kč Cena bez DPH: 24 750,00 Kč
112-225 - Mikrometr třmenový 0-1 inch
Třmenový mikrometr s měřicími hroty 30° 112-225Mitutoyo noniové třmenové mikrometry opatřené bodovým..
7 260,00 Kč Cena bez DPH: 6 000,00 Kč
422-330-30 - Mirometr Mitutoyo blade
DIGIMATIC Digitální třmenový mikrometr s úzkými měřicími ploškami Provedení A 422-330-30DIGIMATIC Tř..
34 817,75 Kč Cena bez DPH: 28 775,00 Kč
Tagy: mikrometr





