Třmenový mikrometr 0 - 1" 103-131
Mitutoyo základní, cenově výhodné třmenové mikrometry s noniovou stupnicí a bubínkovou řehtačkou zaručující opakovatelnost měření. Vyznačují se jemným dělením noniové stupnice na pouzdře.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové |
| Rozsah měření: | 0–1" |
| Děl. stup.: | 0.0001" |
| Dělení stupnice: | 0.0001" |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.0001" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,0001" |
| Odchylka v délceV MPE: | 0,00008" |
| Rovinnost: | 0.000024" |
| Rovnoběžnost: | 0.00008" |
| Třída přesnosti EN ISO 3611: | Třída 2 |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem, jemně lapované |
| Vřeteno: | ø6,35 mm (do 300 mm), ø8 mm (nad 300 mm), stoupání vřetene 0,5 mm, s aretací |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 175g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- nastavovací měrky (od 1")
- klíče
- kontrolního certifikátu (rozsah měření 0-2")
103-131 - Mikrometr třmenový 0-1 palce
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 103-131
- EAN: 4946368003559
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
2 420,00 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 2 000,00 Kč
Podobné výrobky
102-718 - 1-2inch mikrometr třmenový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 1 - 2" 102-718Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
4 991,25 Kč Cena bez DPH: 4 125,00 Kč
102-717 - mikrometr třmenový 1 palcový
Třmenový mikrometr s kombinovanou řehtačkou 0 - 1" 102-717Mitutoyo ne-digitální mikrometr s kombinov..
2 934,25 Kč Cena bez DPH: 2 425,00 Kč
148-501 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-501Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
2 692,25 Kč Cena bez DPH: 2 225,00 Kč
148-502 - hlavice mikrometrická vestavná 0-0,5" s upínací maticí
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-502Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
Tagy: mikrometr





