Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-224
Mitutoyo noniové třmenové mikrometry se soustřednými a talířkově tvarovanými doteky pro provádění měření uvnitř otvorů, jako jsou šířka, hloubka a umístění drážek a osazení. Samostatné stupnice pro vnitřní a vnější měření způsobuje, že není nutná korekce pro tloušťku doteku. Standardní řehtačka zaručuje opakovatelnost měření.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Rozsah měření vnější: | 50-75 mm |
| Rozsah měření vnitřní: | 51,5-76,5 mm |
| Děl. stup.: | 0,01 mm |
| Dělení stupnice: | 0,01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±10 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±10 µm |
| Odchylka v délceV MPE: | 10 µm |
| Rovnoběžnost: | 10 µm |
| Měřicí plocha: | Kalené |
| Vřeteno: | stoupání vřetene 0,5 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná, ø18 mm |
| Měřicí síla: | 5 - 10N |
| Hmot.: | 165g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
146-224 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 146-224
- EAN: 4946368387734
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
20 721,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 17 125,00 Kč
Podobné výrobky
146-225 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-225Mitutoyo noniové třmenové mikr..
22 052,25 Kč Cena bez DPH: 18 225,00 Kč
146-222 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky pro vnitřní a vnější měření 146-222Mitutoyo noniové třmenové mikr..
18 482,75 Kč Cena bez DPH: 15 275,00 Kč
146-124 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky 146-124Mitutoyo noniové třmenové mikrometry se soustřednými a tal..
11 918,50 Kč Cena bez DPH: 9 850,00 Kč
146-125 - Mikrometr na vnitřní příčné drážky
Mikrometr na vnitřní příčné drážky 146-125Mitutoyo noniové třmenové mikrometry se soustřednými a tal..
14 399,00 Kč Cena bez DPH: 11 900,00 Kč
Tagy: mikrometr





