Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm 151-255
Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí, upínací maticí M12 mm na stopce a těžkým vřetenem Ø 8 mm opatřeným plochou měřicí plochou osazenou tvrdokovem. Se standardním vřetenem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–50mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±4 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±4 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 25,5mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 250g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
151-255 - Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 151-255
- EAN: 4946368022444
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 080,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 025,00 Kč
Podobné výrobky
152-332 - Vestavná mikrometrická hlavice, bubínek 49mm, 0-25 mm
Micrometer Head, Large Thimble 49mm 152-332Vestavné mikrometrické hlavice s velkým bubínkem umožňují..
8 863,25 Kč Cena bez DPH: 7 325,00 Kč
152-380 - Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 0-50mm
Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 152-380Mitutoyo mikrometrické hlavice s obou..
17 787,00 Kč Cena bez DPH: 14 700,00 Kč
151-256 - Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm s upínací maticí
Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm 151-256Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrometr..
5 687,00 Kč Cena bez DPH: 4 700,00 Kč
Tagy: mikrometr




