Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-281-30
Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření 25 mm a průměrem stopky 12 mm, nabízí následující výhody: Vhodné pro zabudování do strojů a měřicích zařízení. Výborná odolnost vůči vodě a prachu (stupeň ochrany IP65) umožňující použití v různých strojních situacích, včetně stříkajícího chladiva (kromě provedení se závitovým vřetenem).
| Model: | MHN1-25MX(IP65) |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Digitální |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Čís. krok: | 0,001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | Jednoduchá |
| Poznámka: | IP-65 |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Vřeteno: | With spindle lock, ø 6,35 mm |
| Stupnice: | Na bubínku a na pouzdře matně chromovaná |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 1 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 2,4 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| Funkce "Lock" (blokování klávesnice): | Ano |
| HOLD: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Hmot.: | 230g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
350-281-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 350-281-30
- EAN: 4946368696010
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
12 614,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
Podobné výrobky
350-274-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-274-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
350-254-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice 350-254-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
350-284-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm půlkulatá s upínací maticí
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-284-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 726,50 Kč Cena bez DPH: 14 650,00 Kč
350-252-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 350-252-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





