Vestavná mikrometrická hlavice 0-25 mm 250-301
Mechanicko-digitální Mitutoyo mikrometrické hlavice s jednoduchou stopkou Ø 10 mm a vřetenem opatřeným plochou měřicí plochou osazenou tvrdokovem. Se standardní řehtačkou.
| Model: | MHN1-25K2 |
|---|---|
| Digitální/Analogové: | Analogové |
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–25mm |
| Děl. stup.: | 0.01 mm |
| Dělení stupnice: | 0.01 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±2 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±2 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 10mm |
| Upínací stopka: | Plochá |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 165g |
250-301 - Vestavná mikrometrická hlavice s čítačem 0-25 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 250-301
- EAN: 4946368064765
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
6 473,50 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 5 350,00 Kč
Podobné výrobky
350-283-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm půlkulatá
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-283-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
17 393,75 Kč Cena bez DPH: 14 375,00 Kč
350-252-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 350-252-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
350-254-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice 350-254-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
17 575,25 Kč Cena bez DPH: 14 525,00 Kč
350-281-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-281-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
12 614,25 Kč Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
Tagy: mikrometr





