Digimatic mikrometrická hlavice 164-164
Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetenem, jednoduchou stopkou 0÷0.71" a plochou měřicí plochou vřetene. Displej je otočný pro pohodlnější zobrazení měření hodnoty. DIGIMATIC výstup dat.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Palcové/Metrické |
| Rozsah měření: | 0–2" |
| Čís. krok: | 0.00005"/0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±0.00015" |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±0,00015" |
| Měřicí plocha: | plochý |
| Upínací stopky ø: | 0,709" |
| Upínací stopka: | plochý |
| Poznámka: | Neotáčivé vřeteno |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | Cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Přepínání směru čítání: | Ano |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
164-164 - Digitální mikrometrická hlavice s rozsahem měření 0-2"
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 164-164
- EAN: 4946368610283
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 828,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
Podobné výrobky
152-380 - Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 0-50mm
Vestavná mikrometrická hlavice se čtením v obou směrech 152-380Mitutoyo mikrometrické hlavice s obou..
17 787,00 Kč Cena bez DPH: 14 700,00 Kč
148-204 - hlavice mikrometrická vestavná
Extrémně malá vestavná mikrometrická hlavice 148-204Extrémně malé, miniaturní mikrometrické hlavice ..
2 510,75 Kč Cena bez DPH: 2 075,00 Kč
151-256 - Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm s upínací maticí
Robustní vestavná mikrometrická hlavice 0-50 mm 151-256Středně velké, standardní, Mitutoyo mikrometr..
5 687,00 Kč Cena bez DPH: 4 700,00 Kč
152-390 - Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 0-25 mm
Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 152-390Mitutoyo mikrometrické hlavice s obo..
8 742,25 Kč Cena bez DPH: 7 225,00 Kč
Tagy: mikrometr





