Digitální vestavná mikrom. hlavice 164-163
Mitutoyo digitální mikrometrické hlavice s neotáčivým vřetenem, jednoduchou stopkou 0÷18 mm a plochou měřicí plochou vřetene. Displej je otočný pro pohodlnější zobrazení měření hodnoty. Se standardní řehtačkou. DIGIMATIC výstup dat.
| Digitální/Analogové: | Digitální |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–50mm |
| Čís. krok: | 0.001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±3 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±3 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stoupání vřetene: | 0,5mm |
| Stopka ø: | 18mm |
| Upínací stopka: | Plochá |
| Poznámka: | Neotáčivé vřeteno |
| Displej: | LCD, výška číslic 7,5 mm |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Výstup dat: | Ano |
| Napájení: | 2 baterie SR44 |
| Životnost baterie: | cca 1,8 roku |
| NULOVÁNÍ / ABS přepínání: | Ano |
| Automatické vypínánípo 20 minutách nepoužívání: | Ano |
| Alarm slabé baterie: | Ano |
| 2 x PRESET (předvolba): | Ano |
| Přepínání směru čítání: | Ano |
| Hmot.: | 490g |
Obsah balení
- Včetně pouzdra
- klíče
- 1 baterie
164-163 - mikrometrické vestavné hlavice DIGIMATIC 0-50 mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 164-163
- EAN: 4946368610276
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
28 828,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 23 825,00 Kč
Podobné výrobky
152-389 - Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 0-25-0 mm
Vestavná mikrometrická hlavice pro stůl XY, bubínek 49mm 152-389Mitutoyo mikrometrické hlavice s obo..
8 742,25 Kč Cena bez DPH: 7 225,00 Kč
148-856 - hlavice mikrometrická vestavná
Micrometer Head Zero Adjustable 148-856Standardní provedení malých velikostí vestavných mikrometrick..
6 655,00 Kč Cena bez DPH: 5 500,00 Kč
148-504 - hlavice mikrometrická vestavná 0-13mm s upínací maticí
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0-13 mm 148-504Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
148-852 - Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5"
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 0 - 0,5" 148-852Malé, standardní, Mitutoyo mikrometr..
3 085,50 Kč Cena bez DPH: 2 550,00 Kč
Tagy: mikrometr





