Vestavná mikrometrická hlavice 0-2,5 mm 110-102
Mitutoyo mikrometrické hlavice s noniovou stupnicí s extrémně jemným dělením, upínací maticí M12 mm na stopce a těžkým neotáčivým vřetenem Ø 8 mm opatřeným plochou měřicí plochou osazenou tvrdokovem.
| Digitální/Analogové: | Analogové |
|---|---|
| Palcové-Metrické: | Metrické |
| Roz. měř.: | 0–2,5mm |
| Děl. stup.: | 0,0001 mm |
| Dělení stupnice: | 0,0001 mm |
| Max. povolená chyba J MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Max. povolená chyba E MPE: | ±5 µm / ±1,5 µm |
| Maximum Permissible Error J MPE (Narrow): | ±1,5 µm |
| Měřicí plocha: | Plochá |
| Stopka ø: | 12mm |
| Upínací stopka: | S upínací maticí |
| Tl. uchyceníupínací matice: | 9,5mm |
| Speciální vlastnost: | Jemné nastavení |
| Měřicí plocha: | Osazené tvrdokovem |
| Hmot.: | 150g |
Obsah balení
- In a paper box with spanner 200154
110-102 - Mikrometrická vestavná hlavice 0-2,5mm
- Výrobce: Mitutoyo
- Kód výrobku: 110-102
- EAN: 4946368008608
- Dostupnost: Skladem u dodavatele
14 671,25 Kč s DPH
- Cena bez DPH: 12 125,00 Kč
Podobné výrobky
350-281-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavná mikrometrická hlavice, IP65 350-281-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem m..
12 614,25 Kč Cena bez DPH: 10 425,00 Kč
148-863 - hlavice mikrometrická vestavná 13-0mm
Vestavná mikrometrická hlavice s upínací maticí 13-0 mm 148-863Malé, standardní, Mitutoyo mikrometri..
3 055,25 Kč Cena bez DPH: 2 525,00 Kč
350-252-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
DIGIMATIC Vestavná mikrometrická hlavice 350-252-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření ..
16 002,25 Kč Cena bez DPH: 13 225,00 Kč
350-253-30 - Digitální vestavná mikrometrická hlavice 0-25mm
Digitální vestavné mirkometricdké hlavice 350-253-30Vestavné mikrometrické hlavice s rozsahem měření..
17 393,75 Kč Cena bez DPH: 14 375,00 Kč
Tagy: mikrometr





